24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
1934-1936 Szegedi Füzetek I-III. évf, teljes, több évfolyam nem jelent meg. Szeged, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., VIII+320;+2+230+2;+4+253 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy szakadt lappal, néhány ceruzás bejegyzéssel, néhány foltos lapszéllel.