14602. 39. Closed major auction Poster
80 000 HUF
0 HUF
1932 "Egész úton erre vártam" Dreher sör plakát és falinaptár, kiadja: Frick József, jelzett, restaurált, gyűrődésekkel, 94×63 cm
Photo of the item taken by : pk