10021.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Lukácsy János (1884-1944): Ceglédi virágos udvar, háttérben a református templommal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Kissé vetemedett. Dekoratív fakeretben. 49x65 cm