10033.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x84 cm / watercolour on paper, signed lower right, framed