15012.
39. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
Debrecen sz. kir. város törvényhatósági bizottsági tagjainak albuma 1935. Magyar Közélet I. Szerk.: Farkas L. Ferenc. Debrecen, 1935, Nagy Károly és Társai, 111+(1) p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó borító részben kifakult.