15260.
39. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Selle, Christian Gottlieb: Medicina clinica oder Handbuch der medicinischen Praxis. Berlin, 1786., Christian Friedrich Himburg, XVI+688 p. Dritte, vermehrte und verbesserte Auflage. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal, possessori névbejegyzéssel. Jegyzetekkel egy papírlapon.