12281.
39. Closed major auction
Maps
30 000 HUF
1906 Nagy magyar atlasz. 158 színes főtérkép és kétszázötvenhét melléktérképpel és névmutatóval. A Magyar Földrajzi Társaság megbízásából, Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével szerk.: Dr. Brózik Károly. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (8) p + 158 t. + 52 p. (Hiánytalan). Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.