12211.
38. Closed major auction
Poster
50 000 HUF
14
1942 Dr. Kovács István. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát), Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 124x92 cm. / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears. 124x92 cm