21882.
38. Closed major auction
Slovakia
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1899 (Vorläufer) Vágújhely, Neustadt an der Waag, Nové Mesto nad Váhom; Katolikus templom, utcaképek. Brück Samu kiadása / church, streets. Art Nouveau, floral, litho
T2/3