10072.
38. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
280 000 HUF
756,76 EUR, 823,53 USD
Nagy István (1873-1937): Gyerekportré. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 40,5x32 cm / István Nagy (1873-1937): Child portrait. Coal on paper, signed lower right, framed, 40,5x32 cm