Johan Hugó (1891-1956): Tabán, 1942. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 29,5x24 cm. / watercolour and pencil on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
Kézdi Kovács László (1864-1942): A Budai Rómaifürdő kénes tava. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és régi kiállítási raglapokkal. Dekoratív fakeretben, 56×68 cm
Aggházy Gyula (1850-1919): Buda, Tétényi út az 1870-es években (Budafoki útrészlet). Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Emlékkiállítás. Halálának 3. évfordulóján. Budapest, Műcsarnok, 1922, 39. tétel, hátoldalán kiállítási cédulával valamint Nemzeti Szalon kiállítási raglappal, 1935-ből. Proveniencia: korábban Aggházy Tibor (1880-1956) építészmérnök, Aggházy Gyula fiának tulajdonában. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 18,5x38,5 cm
Pörge Gergely (1858-1930): Aratás Rákospalotán, 1905. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Pörge Gergely 905, jobbra lent: Rpalota. Korabeli, dekoratív, kissé sérült fa keretben, keret hátoldalán Furmann Gyula budapesti képkeretező címkéjével. 11×23,5 cm
Tscheligi Csűrös Lajos (1913-2003): Sétálók a Vajdahunyad várnál. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben. A mű eredetiségét korábban megerősítette Ruslana Tscheligi, a művész menye és a Blue Sphere Galéria, Svájc, vezetője. 70×50 cm
Czene Béla (1911-1999): Olasz táj, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal. 60x60 cm. Dekoratív fakeretben. / Béla Czene (1911-1999): Italian landscape, 1934. Oil on canvas. Signed. With label of auction house and gallery BÁV from around 1980. Framed. 60x60 cm
Vadász Endre (1901-1944): Vízpart (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 22x28,5 cm. Felületi törésnyomokkal. Üvegezett fakeretben. / Endre Vadász (1901-1944): Near the water. Etching on paper, signed. With minor surface damages. Framed. 22x28,5 cm
Conrad Gyula (1877-1959): Genovai kikötő vitorlásokkal, 1909. Ceruza, papír, jelzett. 30x23 cm. Lap alján autográf felirattal "csónakból 25 perc alatt". Dekoratív, üvegezett fakeretben. / Gyula Conrad (1877-1959): Port of Genova, Italy, 1909. Pencil on paper, signed. 30x23 cm. Framed.