12072.
38. Closed major auction
Military
40 000 HUF
cca 1840-1860 Díszes elöltöltős csappantyús pisztoly, A. Kalliwoda in Prag felirattal a csövön, belga fegyverjellel a csövön, fa markolattal, kopott, a markolaton sérülésnyommal, h: 20 cm