11997.
38. Closed major auction
Military
30 000 HUF
1909 M. Kir. Pécsi Honvéd hadapródiskola tablófotója, angyalos - koronás nemzeti nagycímerrel díszített tablófotó, Fodor József pécsi fényképész műterméből, körbevágott, kopott festett fa keretben, a keret tetején faragott, tölgyfalombos nemzeti kiscímerrel, fotó: 29x34,5 cm, keret: 51x52 cm