19013.
38. Closed major auction
Jewellery and precious metal items
130 000 HUF
351,35 EUR, 382,35 USD
Ezüst (Ag) neorokokó kínáló, rajta formába fújt, savmaratott, rózsaszínre és halvány zöldes-sárgára színezett, fodros szélű üveg tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, antik bécsi fémjel, nettó:250g, m:25cm