15012.
38. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel a címlapon./ Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Gilt linen-binding, with coloured page edges, with little bit spotty pages, with notices on the title page. In Hungarian language.