15002.
38. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
18
Kertész Róbert: Hajók és hősök I-II. köt. [Egybekötve.] 34 képpel és 2 térképpel. Bp., [1943.], Franklin, 155 p. +12 (fekete-fehér képtáblák,6 levélen) t., 133+1 p.+12 ( fekete-fehér képtáblák,6 levélen) t. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis foltokkal, és kopásnyomokkal, az első kötéstáblán kis vetemedéssel.