Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 2

1904 A Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége 1904. évi május hó 21., 22. és 23.-án Aradon megtartandó VII-ik szövetségi országos torna-ünnepélyének és azzal kapcsolatban az Aradi Tornaegyesület 25 éves fennállása, zászlófelavatási ünnepélye, vívó-akadémia, tornagulák, buzogány-gyakorlatok és szövetségi VII-ik rendes közgyülés sorrendje. Arad, 1904., Aradi Tornaegyesület, (Gyulai István-ny.), 100 p.+1 (A VII-ik szöv. orsz. tornaünnepély aradi versenypályája, kihajtható tábla) t. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a táblán szakadással.
15040.

1904 A Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége 1904. évi május hó 21., 22. és 23.-án Aradon megtartandó VII-ik szövetségi országos torna-ünnepélyének és azzal kapcsolatban az "Aradi Tornaegyesület" 25 éves fennállása, zászlófelavatási ünnepélye, vívó-akadémia, tornagulák, buzogány-gyakorlatok és szövetségi VII-ik rendes közgyülés sorrendje. Arad, 1904., Aradi Tornaegyesület, (Gyulai István-ny.), 100 p.+1 (A VII-ik szöv. orsz. tornaünnepély aradi versenypályája, kihajtható tábla) t. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a táblán szakadással.

15 000 HUF
38,96
42,86
A magyar sport pantheonja I-IV. köt. [Két kötetben.] I. köt.: Embersportok. II. köt.: Gép- és lovassportok. III. köt.: Ember- és gépsportok. IV. köt.: A sport társadalma. Szerk.: Gerhárd Lajos. Főmunkatárs: Mező Ferenc. Bp., 1932-, Magyar Sport Pantheonja Kiadóvállalat,(Elek-ny.), 1 (címkép) t. + 430+1; 299+5 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, egy-két lapon kis folttal.
15041.

A magyar sport pantheonja I-IV. köt. [Két kötetben.] I. köt.: Embersportok. II. köt.: Gép- és lovassportok. III. köt.: Ember- és gépsportok. IV. köt.: A sport társadalma. Szerk.: Gerhárd Lajos. Főmunkatárs: Mező Ferenc. Bp., 1932-, "Magyar Sport Pantheonja" Kiadóvállalat,(Elek-ny.), 1 (címkép) t. + 430+1; 299+5 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, egy-két lapon kis folttal.

8 000 HUF
20,78
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.