Tétel

Catalogue number:

15146.
38. Closed major auction
Books: Military

8 000 HUF

10

Description:

A mi hőseink. Katonák. Katonáink hőstettei a világháborúban. Woinobich Emil vezetése alatt szerk. Veltzé Alajos. Közreműködtek: Reich Árpád és Sebők Zsigmond. A könyv díszítése Helbing Ferenc munkája. Bp., 1916., Franklin, 1 t. + 163 p. + 7 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán Szent Koronás díszítéssel, az aranyozott cím körül nemzetiszín szalaggal ékített tölgyfakoszorús díszítéssel, intézményi bélyegzőkkel, a hátsó borítón egészen kis folttal, de ezektől eltekintve szép állapotban.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tm

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.