15231.
38. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Zilahy Ágnes: Erdélyi konyha. - - valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1926, Singer és Wolfner, 254 p. Nyolcadik javított s a befőttekről szóló résszel megbővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.