10 000 HUF
1929 Holzer Revue 1. évfolyam 1-2. sz. Október. Szerk.: Ujvári Sándor. Bp., Thalia-Kultúra Rt., benne érdekes írásokkal, gazdagon illusztrálva, közte Róna Emmy Róna (1904-1988) illusztrációival, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lapon kis folttal,72 p.