12 000 HUF
1907-1908 Erdély. Honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpát-Egyesület. XVI. és XVII. évf. Szerk.: Merza Gyula. [Egybekötve.] Kolozsvár,1907-1908., Erdélyi Kárpát-Egyesület,IV+188 p.+1 t.;IV+180 p.+1 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy lapon (XVI. évf. 15/16) lapszéli sérülésekkel.