Photo Number of items: 267
2612086
11524
38
Photo
Other collectibles
1962 Kodály Zoltán (1882-1967) portréfotója, szép állapotban, 17,5×12,5 cm
2 600 HUF
2610771
11525
38
Photo
Other collectibles
cca 1880-1900 Hegedűs Anna, Szutrély Lipót bajai takarékpénztári vezérigazgató, országgyűlési képviselő feleségének portréja, nagyméretű, keményhátú fotó Letzter Simon kassai műterméből, hátoldalán feliratozva, 18,5x11 cm (külső: 32x22 cm)
3 600 HUF
2606842
11526
38
Photo
Other collectibles
cca 1860-1870 Wekerle Sándor későbbi miniszterelnököt és más hasonló osztályú, azonosításra váró férfiakat és nőket ábrázoló fotók gyűjteménye 26 db vizitkártyát tartalmazó, korabeli, sérült fotóalbumban.
20 000 HUF
2613514
11527
38
30000
Photo
Other collectibles
cca 1860-1870 Konkoly, Asbóth, Tanner, Hunkár családokhoz köthető, vegyes fotó tétel, 12 db, egy részük a hátán feliratozva, Bécs, Angerer (2 db), Székesfehérvár, Schmidt V., Pest, Borsos és Doctor (2 db), Lugos, Hess Fridolin (2 db), Arad, Auerbach Miksa, Pest, Simonyi, Pest, Doctor és Kozmata, Sopron, Tiefbrunner Sándor, 10x7 cm és 9,5x6 cm +cca 1900 Hunkár Dénes, Hunkár Dénes (1852-1917) Veszprém vármegyei főispánjának névjegykártyájával.
30 000 HUF
725618
11528
38
4200
Photo
Other collectibles
cca 1970-1980 G. Arutjunján 13 fotóból álló portfóliója, két képen a szerző nevével, a többin a képcímekkel, 18x24cm
4 200 HUF
2610980
11529
38
50000
Photo
Other collectibles
cca 1938 Escher Károly (1890-1966) fotóriporter és fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (napozók), ezüstzselatinos fotópapíron, 15,3x12,8 cm
50 000 HUF
2611027
11530
38
Photo
Other collectibles
cca 1940 Gisser Gyula (1901-1986) fényképész és fotóművész hagyatékából 1 db mai nagyítás (Akt labdával), 22,6x16 cm
1 600 HUF
2613676
11531
38
Photo
Other collectibles
cca 1940 Kaesz Gyula (1897-1967) belsőépítész, építész, bútortervező, grafikus, főiskolai tanár által tervezett szoba belsők fotói, 3 db, feltehetőleg a pestszentlőrinci Wiener-villa belső teréről, a fotókon értékes műtárgyakkal, Tevan Margit réz tál, Pekáry István falikárpit, Gorka Géza kerámia kínáló..stb, a hátoldalakon Kaesz Gyula pecsétjeivel jelzettek, hullámosak,17x22,5 cm és 18x27 cm közötti méretben.
20 000 HUF
2610784
11532
38
6500
Photo
Other collectibles
Katkó István (?- ): Fotogram III. és VI., 2 db hátoldalán feliratozott fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
6 500 HUF
2611359
11533
38
Photo
Other collectibles
cca 1930 Budapest, kábelfektető árok, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage NEGATÍV, az egyik felvételen éppen villamos halad el az árok mellett, 6x4,5 cm
2 400 HUF
2611354
11534
38
3200
Photo
Other collectibles
1920 Budapest, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db évszámozott vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, a képen a leányai (Gizella és Jolán) láthatók, 10,8x17 cm
3 200 HUF
1782951
11535
38
80000
Photo
Other collectibles
1916 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, a szerző önmagával sakkozik, 11x13,5 cm
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035