Photo

Number of items: 267

1931 A biatorbágyi merénylet fotó, 13 db fotó kartonon, a hátoldalakon, kartonokra kasírozva, a hátoldalakon 4 db más jelegű fotóval, rajtuk 1933-as világjamboree-n készült csoportképpel, Horthy Miklóssal (1933), Gömbös Gyula (1934) miniszterelnökkel, 6x8 cm és 4x4,5 cm közötti méretben
11512.

20 000 HUF
54,05
58,82
11
1926 A Moholi (Mol, Szerbia) Kereskedő Egyesület védszent választási ünnepségének emlékére készült tabló fotó 19x25 cm
11513.

3 000 HUF
cca 1930-1940 Szálasi Ferenc (1897-1946) portréja, fotólap Kvassay A. budapesti műterméből, jelzett, szép állapotban, 14x8,5 cm
11514.

5 000 HUF
19
cca 1918-20 Bp., Római fürdő, fürdőzők, rajta részben a Kézdi-Kovács művészcslád tagjai, 2 db fotólap és 1 db fotó. Az egyik fotólap Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) főhadnagynak, későbbi festőművésznek küldve, fotó bal felső sarkában kissé sérült, 9x14 és 6x9 cm
11515.

3 000 HUF
1890 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész hármas portréja, vintage keményhátú trükkfotó, Oroszi Lajos nagybecskereki műterméből, hátoldalán feliratozott, bal alsó sarkában kissé sérült és hiányos, középső részén alul és felül apró lyukkal (feltehetően rajzszög által okozott), 11x19,5 cm
11516.

3 000 HUF
11
ca 1900-1910 Kézdi-Kovács László (1864-1942) a műtermében fest, vintage fotó, jelzés nélkül, paszpartuban, 18x24 cm,
11517.

3 000 HUF
10
cca 1932 gróf Mailáth József (1858-1940) szociológus, valóságos belső titkos tanácsos, császári és királyi kamarás, Nagy-Küküllő vármegye főispánja, a főrendiház tag, a Magyarországi Szövetkezetek Szövetségének elnöke, a sátoraljaújhelyi betegmegfigyelőállomás és rokkantügyi intézet vezetőjének (1914-1918) dedikált katonaruhás portréfotója, üvegezett fa keretben, keretezői címkével (Hoffmann Ferenc), fotó: 23x17 cm, keret: 44x34 cm
11518.

20 000 HUF
54,05
58,82
1873 gróf Nádasdy Lipót (1802-1873) titkos tanácsos, Komárom vármegyei főispán, Fritz Luckhardt fotója, paszpartuban, 23×19 cm
11519.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1901 Éljen báró Révay Gyula képviselő jelöltünk, vidám választási csoportkép, rajta a felvidéki szucsányi (Sucany) választási kerület szabadelvű-párti jelöltjét, báró Révay Gyulát támogató protezsálók csoportjával, fotó kartonon, foltos, sérült kartonnal, 17x23 cm
11520.

cca 1901 "Éljen báró Révay Gyula képviselő jelöltünk", vidám választási csoportkép, rajta a felvidéki szucsányi (Sucany) választási kerület szabadelvű-párti jelöltjét, báró Révay Gyulát támogató protezsálók csoportjával, fotó kartonon, foltos, sérült kartonnal, 17x23 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1910 Id. báró tolcsvai Korányi Frigyes (1827-1913) orvosprofesszor, MTA-tag a márciusi ifjak egyikének fotója, fotó kartonon, 15x20 cm
11521.

8 000 HUF
1906 Orvosi vizit, rajta Id. báró tolcsvai Korányi Frigyes (1827-1913) orvosprofesszor és tanítványaival, fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, 15x19 cm
11522.

8 000 HUF
1930 Gregersen Guilbrand (1824-1910) építési vállalkozó lányaihoz köthető fotóalbum, benne a Magyar Iparművészeti és Háziipari Kiállítás és Vásár fotóival és életképekkel, dr. Toldy Elemérné 1. feleségének testvére: (Gregersen Margit) Gregersen Lujzaé feliratú kopott, kissé sérült félvászon albumban, benne 48 db fotóval, a fotókon ismert személyekkel is, közte: Klebelsberg Kuno vallás- és közoktatásügyi miniszterrel, valamint József főherceggel, 23x17 cm és 8x11 cm
11523.

1930 Gregersen Guilbrand (1824-1910) építési vállalkozó lányaihoz köthető fotóalbum, benne a Magyar Iparművészeti és Háziipari Kiállítás és Vásár fotóival és életképekkel, "dr. Toldy Elemérné 1. feleségének testvére: (Gregersen Margit) Gregersen Lujzaé" feliratú kopott, kissé sérült félvászon albumban, benne 48 db fotóval, a fotókon ismert személyekkel is, közte: Klebelsberg Kuno vallás- és közoktatásügyi miniszterrel, valamint József főherceggel, 23x17 cm és 8x11 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF