11055. 36. Closed major auction Chinaware / Porcelain
120 000 HUF
10
0 HUF
Zsolnay porcelán négy személyes teás készlet kiöntőkkel, cukordobozzal. Historizáló, virágos dekor, 1903 körüli, máz alatti kék jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, egyik fedél restaurált.
Photo of the item taken by : karap_norbert