Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artist's label on the reverse. 35x52 cm
Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1960. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Üvegezett fa keretben, 20×28,5 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagy's autograph description on the lower left. Framed.
Podolyák Vilmos (1943-): Nagybányai részlet, háttérben a Szent István-torony. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 39×49 cm / Vilmos Podolyák (1943-): Baia Mare, with the Turnul Sf. Stefan in the background. Oil on cardboard, signed. Framed. 39×49 cm
Kozma István (1937- ): Nagybányai részlet. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm. Proveniencia: Nagyházi, 148. árverés, 652. tétel. Üvegezett fa keretben / István Kozma (1937- ): Baia Mare. Oil on cardboard, signed, framed with glass. Provenance: Nagyházi Gallery, 148th auction, lot 652. 80×60 cm
Balogh István (1890-1956): Erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 15,5×12 cm / István Balogh (1890-1956): Transylvanian landscape. Watercolour on paper, signed. Framed, 15,5×12 cm
Paál Albert (1895-1968): Erdélyi táj. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 45×54 cm. / Albert Paál (1895-1968): Transylvanian landscape. Oil on wood, signed lower right. 45×54 cm.
Neogrády Antal (1944-): Brassó látképe. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 50×80 cm / Antal Neogrády (1944-): Panorama of Brasov (Kronstadt). Oil on wood, signed, framed, 50×80 cm
Kelemen Emil (1895-1975): Hegyvidéki táj (Erdély?), 1931. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 56x68 cm / Emil Kelemen (1895-1975): Landscape (Transylvania?). Oil on canvas, signed. Repaired. Framed, 56x68 cm