20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Szurcsik József (1959-): Sziklák, 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 18/45. 17,5x11,5 cm. Üvegezett fa keretben. / Litograph on paper, signed, numbered: 18/45. Framed with glass.