100 000 HUF
10
Korga György (1935-2002): Moribana. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat cÃmkéjével, mely szerint szerepelt a festÅ‘ 1970-ben, az Egry József Teremben, Nagykanizsán rendezett egyéni kiállÃtásán. Fa keretben. 61x54 cm