Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 90

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. Budapest-Bécs Világkiállítás 1995 Br emlékérem előlapi nagyminta (625g/140mm) T:2
30269.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "Budapest-Bécs Világkiállítás 1995" Br emlékérem előlapi nagyminta (625g/140mm) T:2

15 000 HUF
40,54
44,12
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat MCMLXXVI - 75 éves jubileumi és tagsági érem kétoldalas öntött Br nagyminta, egyetlen ismert példány! (~680g/136mm) T:1- R! / Hungary 1976. Hungarian Numismatic Association MCMLXXVI - 75th anniversary and membership medallion two-sided cast Br big size model, only known exemplar! (~680g/136mm). Sign: Róbert Csíkszentmihályi C:AU R!
30270.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat MCMLXXVI - 75 éves jubileumi és tagsági érem" kétoldalas öntött Br nagyminta, egyetlen ismert példány! (~680g/136mm) T:1- R! / Hungary 1976. "Hungarian Numismatic Association MCMLXXVI - 75th anniversary and membership medallion" two-sided cast Br big size model, only known exemplar! (~680g/136mm). Sign: Róbert Csíkszentmihályi C:AU R!

60 000 HUF
162,16
176,47
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. MNT 111 éves Br csegely 111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914 (25mm) T:1,1- Hungary 2012. 111th Anniversary - Hungarian Numismatic Society Br klippe 111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914. Sign.: Zsuzsanna Csóka (25mm) C:UNC,AU
30271.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. "MNT 111 éves" Br csegely "111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914" (25mm) T:1,1- Hungary 2012. "111th Anniversary - Hungarian Numismatic Society" Br klippe "111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914". Sign.: Zsuzsanna Csóka (25mm) C:UNC,AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. Ady / Musa - Poetae kétoldalas Br emlékérem (375,98g/84mm) T:1- / Hungary 1943. Ady / Musa - Poetae double-sided Br commemorative medallion (375,98g/84mm) C:AU
30272.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Ady / Musa - Poetae" kétoldalas Br emlékérem (375,98g/84mm) T:1- / Hungary 1943. "Ady / Musa - Poetae" double-sided Br commemorative medallion (375,98g/84mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. Semmelweis Ignác 1818-65 kétoldalas, öntött Br emlékérem (246,80g/72mm) T:2 / Hungary 1943. Semmelweis Ignác 1818-65 double-sided, cast Br commemorative medallion (246,80g/72mm) C:XF
30273.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" kétoldalas, öntött Br emlékérem (246,80g/72mm) T:2 / Hungary 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" double-sided, cast Br commemorative medallion (246,80g/72mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944 kétoldalas Br emlékérem, peremen *25* sorszámmal (221,90g/86mm) T:2 / Hungary 1944. Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944 double-sided Br commemorative medallion with *25* serial number on edge (221,90g/86mm) C:XF
30274.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944" kétoldalas Br emlékérem, peremen " *25* " sorszámmal (221,90g/86mm) T:2 / Hungary 1944. "Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944" double-sided Br commemorative medallion with " *25* " serial number on edge (221,90g/86mm) C:XF

8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947 kétoldalas Br emlékérem (244,86g/70,5mm) T:2 / Hungary 1948. Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947 double-sided Br commemorative medallion (244,86g/70,5mm) C:XF
30275.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947" kétoldalas Br emlékérem (244,86g/70,5mm) T:2 / Hungary 1948. "Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947" double-sided Br commemorative medallion (244,86g/70,5mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1968. Dessewffy Miklós / Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya Jutalomérme kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen 18 sorszámmal (79mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1968. Miklós Dessewffy / Hungarian Archeological Art Historian and Numismatic Societys Numismatic Departments Award Medallion double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number 18 on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (79mm) C:AU,XF small patina
30276.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1968. "Dessewffy Miklós / Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya Jutalomérme" kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen "18" sorszámmal (79mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1968. "Miklós Dessewffy / Hungarian Archeological Art Historian and Numismatic Society's Numismatic Department's Award Medallion" double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number "18" on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (79mm) C:AU,XF small patina

1 200 HUF
20
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. Nagyházy János - Debrecen kétoldalas, öntött Br emlékérem peremén 41 sorszámmal (84mm) T:2 / Hungary 1970. János Nagyházy - Debrecen double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number 41 on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (84mm) C:XF
30277.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. "Nagyházy János - Debrecen" kétoldalas, öntött Br emlékérem peremén "41" sorszámmal (84mm) T:2 / Hungary 1970. "János Nagyházy - Debrecen" double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number "41" on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (84mm) C:XF

8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. AZ ÉREM - jubileumi érem II kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen 43-as sorszámmal AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA (39mm) T:2
30278.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen "43"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:2

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1973. Kós Károly / Varjúvár 1973 kétoldalas Br emlékérem (324,24g/86mm) T:2 / Hungary 1973. Kós Károly / Varjúvár 1973 double-sided Br commemorative medallion (324,24g/86mm) C:XF
30279.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1973. "Kós Károly / Varjúvár 1973" kétoldalas Br emlékérem (324,24g/86mm) T:2 / Hungary 1973. "Kós Károly / Varjúvár 1973" double-sided Br commemorative medallion (324,24g/86mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Domonkos Béla (1934-) ~1980. Ady Endre egyoldalas, öntött Br plakett (282,50g/102mm) T:2 / Hungary ~1980. Ady Endre one-sided cast Br plaque. Sign.: Béla Domonkos (282,50g/102mm) C:XF
30280.

Domonkos Béla (1934-) ~1980. "Ady Endre" egyoldalas, öntött Br plakett (282,50g/102mm) T:2 / Hungary ~1980. "Ady Endre" one-sided cast Br plaque. Sign.: Béla Domonkos (282,50g/102mm) C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF