Faleristics

Number of items: 22

~1938. Kassa a mienk festett Al lemezérem Mindent vissza! feliratú, nemzetiszínű szalagon (0,13g) lyukasztva, kis berepedések / Hungary ~1938. Kassa (Košice) is ours painted Al with Everything back! text, on a national color ribbon (0,13g) holed, little cracks
30581.

~1938. "Kassa a mienk" festett Al lemezérem "Mindent vissza!" feliratú, nemzetiszínű szalagon (0,13g) lyukasztva, kis berepedések / Hungary ~1938. "Kassa (Košice) is ours" painted Al with "Everything back!" text, on a national color ribbon (0,13g) holed, little cracks

3 000 HUF
13
~1930-1940. Magyar Lengyel Határt zománcozott Br irredenta jelvény (16x24mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. Magyar Lengyel Határt enamelled Br badge (16x24mm) C:AU
30582.

~1930-1940. "Magyar Lengyel Határt" zománcozott Br irredenta jelvény (16x24mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Magyar Lengyel Határt" enamelled Br badge (16x24mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
1950. A jó tanulásért részben aranyozott Zn kitüntető jelvény, mellszalagon (34mm) T:2 oxidáció / Hungary 1950. A jó tanulásért partially gilt Zn award badge on ribbon (34mm) C:XF corrosion
30583.

1950. "A jó tanulásért" részben aranyozott Zn kitüntető jelvény, mellszalagon (34mm) T:2 oxidáció / Hungary 1950. "A jó tanulásért" partially gilt Zn award badge on ribbon (34mm) C:XF corrosion

12 000 HUF
32,43
35,29
1990. Kossuth-díj jelzett Ag, részben zománcozott kitüntetés (24x19mm) T:1- / Hungary 1990. Kossuth Prize hallmarked Ag, partially enamelled decoration (24x19mm) C:AU NMK.: 729.a
30584.

1990. "Kossuth-díj" jelzett Ag, részben zománcozott kitüntetés (24x19mm) T:1- / Hungary 1990. "Kossuth Prize" hallmarked Ag, partially enamelled decoration (24x19mm) C:AU NMK.: 729.a

46 000 HUF
124,32
135,29
DN Széchényi Gimnázium Budapest aranyozott, zománcozott iskolajelvény (~18x25mm) T:1,1- / Hungary ND Széchényi Gimnázium Budapest gilt enamelled school badge (~18x25mm) C:UNC,AU
30585.

DN "Széchényi Gimnázium Budapest" aranyozott, zománcozott iskolajelvény (~18x25mm) T:1,1- / Hungary ND "Széchényi Gimnázium Budapest" gilt enamelled school badge (~18x25mm) C:UNC,AU

3 000 HUF
~1946-1949. Magyar köztársasági (Tildy-kori) kitüntetés (Magyar Köztársasági Érdemrend vagy Kossuth-érdemrend számára) címeres adományozói tokja kissé kopott állapotban, függőleges tűvel ellátott kitüntetéshez (belső méret: 95x95mm) Hungary ~1946-1949. Awarding case of the Republic of Hungary (Tildy era) (Order of Merit of the Hungarian Republic or Order of Kossuth) in a slightly worn condition, for a decoration with a vertical needle (internal size: 95x95mm)
30586.

100 000 HUF
270,27
294,12
Amerikai Egyesült Államok 1898. U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS / LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO Bányász szakszervezeti tagsági jelvény nemzetiszín szalagon, MEMBER (tag) jelzéssel (jelvény 102x63mm) T:2 / USA 1898. U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS / LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO Mine workers union membership badge (the size of the badge 102x63mm) C:XF
30587.

Amerikai Egyesült Államok 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Bányász szakszervezeti tagsági jelvény nemzetiszín szalagon, "MEMBER (tag)" jelzéssel (jelvény 102x63mm) T:2 / USA 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Mine workers union membership badge (the size of the badge 102x63mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria DN Willekum - Grazia a.U. 14 Br jelvény Schwertner & Cie Graz Eggenberg gyártói jelzéssel (40x52mm) T:1- / Austria ND Willekum - Grazia a.U. 14 Br badge with Schwertner & Cie Graz Eggenberg makers mark (40x52mm) C:AU
30588.

Ausztria DN "Willekum - Grazia a.U. 14" Br jelvény "Schwertner & Cie Graz Eggenberg" gyártói jelzéssel (40x52mm) T:1- / Austria ND "Willekum - Grazia a.U. 14" Br badge with "Schwertner & Cie Graz Eggenberg" maker's mark (40x52mm) C:AU

6 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1937. Német Sasrend 3. Osztálya aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön 900 fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott German Third Reich 1937. Order of the German Eagle, 3rd Class gilt, silver decoration with hallmark 900 on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding
30589.

Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sasrend 3. Osztálya" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön "900" fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott German Third Reich 1937. "Order of the German Eagle, 3rd Class" gilt, silver decoration with hallmark "900" on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding

300 000 HUF
810,81
882,35
Vatikán ~1905. X. Pius / Bene merenti jelzetlen Ag(?) kitüntetés mellszalag nélkül (14,87g/31mm) T:2,2- / Vatican ~1905. Pius X / Bene merenti unmarked Ag(?) decoration without ribbon (14,87g/31mm) C:XF,VF
30590.

Vatikán ~1905. "X. Pius / Bene merenti" jelzetlen Ag(?) kitüntetés mellszalag nélkül (14,87g/31mm) T:2,2- / Vatican ~1905. "Pius X / Bene merenti" unmarked Ag(?) decoration without ribbon (14,87g/31mm) C:XF,VF

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF