Photo

Number of items: 372

cca 1886 Munkácsy Mihály (1844-1900) festőművész portréja, keményhátú fotó Klösz György (1844-1913) budapesti (városligeti) fényképészeti műintézetéből, felületén kisebb sérüléssel, 16,5x10,5 cm
12244.

20 000 HUF
54,05
58,82
1962 Damásdy Györgyi (?-2011) vívó portréja, a hátoldalon pecséttel jelzett és feliratozott, 18x12 cm
12245.

5 000 HUF
Nagyajtay György (1909-1993) színész fotója és Szemere Vera (1923-1995) színésznő fotója papírlapon,az egyik fotó két sarkán, valamint a másik fotó felületén törésnyomokkal, 9x6,5 cm
12246.

4 000 HUF
cca 1950 Puskás Ferenc (1927-2006) autogramot oszt, fotó, a hátoldalán feliratozva és pecséttel, 13x18 cm
12247.

8 000 HUF
1953 Budai László (1928-1983) szögletet rúg a Népstadionban, fotó, a hátoldalán feliratozva és pecséttel, 13x18 cm
12248.

3 000 HUF
cca 1938 Horthy Miklós kormányzó látogatása a Budapesti Nemzetközi Vásáron, találkozó juhászokkal, hátoldalon pecsételt, Universal Press Association - Szendrő István fotóművész alkotása, felületén törésnyomok, 17,5×11,5 cm
12249.

7 000 HUF
18,92
20,59
1936 Zilahy Irén (1902-1944) színésznő, énekesnő fotója, Wien, Manasse, a felületén Zilahy Irén sajátkezű dedikációjával, a hátoldalán pecséttel jelzett, 21,5x14,5 cm
12250.

30 000 HUF
81,08
88,24
Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotó 10x21 cm
12251.

3 000 HUF
Rákosi Mátyás (1892-1971) politikus a vádlottak padján budapesti a büntető törvényszéken az ellen folytatott per kezdetén, 1935. január. 30, hátoldalán Keystone View Company, Párizs által jelzett vintage fotó, jobb szélén és sarkaiban törésnyommal, 13x17,5 cm, korabeli francia nyelvű sokszorosított kommentárral külön lapon
12252.

18 000 HUF
48,65
52,94
1968 Kulcsár Győző (1940-2018) olimpiai - és világbajnok vívó gratulál a páston, fotó, 18x24 cm
12253.

2 000 HUF
cca 1952 Németh Imre (1917-1989) és Csermák József (1932-2001) olimpiai bajnok kalapácsvetők dobogón, fotó, 23x18 cm
12254.

5 000 HUF
Sákovics Józsefné Dömölky Lídia (1936-) olimpiai bajnok vívó, edző fotója, 23x18 cm
12255.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF