cca 1933 Budapest, Rasem Viktor fényképész által készített vintage fotó, iskolai csoportkép, a hátoldalon nevesítve a képen szereplőket, 16,7x23 cm, karton 24,5x33 cm
cca 1921 Budapest, Székely Aladár (1870-1940) fényképész és fotóművész műtermében készült vintage fotó, aláírással, matricával jelezve, 21,5x17 cm, karton 29,5x23,5 cm
1930. július 16. Lőcsei Árpád kecskeméti fényképész jelzetlen felvétele egy Bács-Kiskun megyei tanyán, a szerző hagyatékából, 16x23 cm, karton 23x31 cm
Marácz István (1958-): Álmodozó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 39x29 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.