11963.
36. Closed major auction
Military
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
cca 1912 Képek a Nagyváradi Honvéd Hadapródiskoláról, díszes, fekete-fehér fotókkal illusztrált album, Divald és Monostory Bp., 36 t., zsinórral fűzött, aranyozott papírkötésben, sérült borítóval, 24x15,5 cm / Pictures from the Cadet School of Oradea/Nagyvárad, album with black-and-white photos, slightly damaged paperback binding, 24x15,5 cm