11989.
36. Closed major auction
Military
16 000 HUF
1941 M. Kir. Bercsényi Miklós 2. Honv. Tábori Tüzéroszt. tartalékos tisztképző tanfolyam végzős hallgatói, tablófotó Borsay fényképész budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, régi, sérült, üvegezett keretben, 21,5x17 cm, külső méret: 33,5x27,5 cm