12068.
36. Closed major auction
Maps
5 000 HUF
cca 1890-1900 Trencsén megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, szélein kissé sérült, foltos, 51,5x36,5 cm