8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kemechey Jenő: Magyar Mohikánok. Bp., 1901, Rákosi Jenő, 184+8 p. Egyetlen kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.