Books: Military

Number of items: 9

Kelet felé. A m. kir. 101. honvéd gépkocsizó vegyiharc zászlóalj emlékalbuma. 1940. [Budapest], 1940. [Globus Ny.] 47 p. A képeket Bártfai Szabó fhdgy., Papfalvy hdgy. és Tátray hdp. készítette. Sok-sok nagy méretű képpel az erdélyi bevonulásról, különböző helyszínekről (Kolozsvár, Nagyvárad, Körösfő, Korond, stb), József főhercegről, robbantott román erődökről és hadgyakorlatokról. Kiadói, haránt alakú aranyozott egészvászon album, zsinórral füzve. Éleinél és sarkainál kopott borítóval. Nagyon ritka!
15120.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
286,53
346,02
Minimum bid:
100 000 HUF
De Sgardelli Caesar: A világháború kézikönyve 1914-1918. DEDIKÁLT! Bp., 1935 Lloyd Szaklapok Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15121.

Available for bidding
22 000 HUF
63,04
76,12
Minimum bid:
22 000 HUF
Denis Diderot - Jean Le Rond dAlembert: Recueil de planches, sur les sciences, les arts libéraux, et les arts méchaniques, avec leur explication. Art de lescrime. Paris, Avec approbation et privilege dur roy. 2002-es REPRINT kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban / REPRINT, paperback, good condition
15122.

Denis Diderot - Jean Le Rond d'Alembert: Recueil de planches, sur les sciences, les arts libéraux, et les arts méchaniques, avec leur explication. Art de l'escrime. Paris, Avec approbation et privilege dur roy. 2002-es REPRINT kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban / REPRINT, paperback, good condition

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
6 000 HUF
Bognár István - A győzelmes repülés titkai. Szerk. Bp., 1942. (Jövő ny.) 191 p., 13 t. (fotók). Fűzött, kiadói papírborítóban kevés gyűrődéssel a sarkoknál
15123.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
6 500 HUF
Az olasz légihaderő... H.n., 1940, Forum, Magyar-Olasz Szemle. Kiadói papír kötésben.
15124.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
vitéz Boksay Antal: Kényszerleszállás a gleccserekben. Nyolc harctéri felvétellel. Bp., é.n., Bibliotéka. (Elek ny.) Kiadói papír borítóban. Tulajdonosi névbejegyzéssel, restaurált.
15125.

Available for bidding
6 000 HUF
17,19
20,76
Minimum bid:
6 500 HUF
Lützow: Tengeri jog és kalózkodás. Német partraszállás Norvégiában. Fordította: vitéz Barabás Emil altábornagy. Két mű egy könyvben. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. H.n., 1940, Szenkó. Kiadói papír kötésben, foltokkal.
15126.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
Pásztor József: Négylábú bajtársaink. Állatok a háborúban. Honti Nándor rajzaival, s a harctéren készült fényképekkel. Bp., 1915, Légrády-ny., 189+2 p.+ 4 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón színes képpel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal.
15127.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
A[lfred] Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Fordította: Balla Antal. Balla Antal előszavával. Bp.,[1938],Singer és Wolfner, (Athenaeum-ny.), 455 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban, aranyozott felső lapélekkel, a karton védőtokon egészen apró hibával, de alapvetően szép állapotban.
15128.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.