Military

Number of items: 127

cca 1934-35 1934 M magyar evőcsésze (csajka), fém és 1935 M fém kulacs pohárral, parafa dugóval, kulacs alján jelzéssel, kopásnyomokkal
12272.

5 000 HUF
30
cca 1944 és 1948 között készült felvételek katonákról, Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából 16 db vintage üveglemez NEGATÍV, 9x12 cm
12273.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1914-18 Magyar I. világháborús emlék porcelán bögre, matricás Fel, fel vitézek a csatára! felirattal és katona ábrázolással, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war memorial cup with Hungarian slogan and soldier picture, height: 9,5 cm, with some minor wear
12274.

cca 1914-18 Magyar I. világháborús emlék porcelán bögre, matricás "Fel, fel vitézek a csatára!" felirattal és katona ábrázolással, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war memorial cup with Hungarian slogan and soldier picture, height: 9,5 cm, with some minor wear

6 000 HUF
10
cca 1914-18 Emlék I. Világháborús porcelán bögre, matricás II. Vilmos német császár portréjával (kitüntetésekkel dekorált), jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war cup with the portrait of a decorated Wilhelm II. German emperor, not marked, height: 8,5 cm
12275.

6 000 HUF
cca 1914-18 Emlék I. Világháborús porcelán bögre, matricás Ferenc József portréval (kitüntetésekkel dekorált), jelzés nélkül, kopott, bögre fülén kisebb felületi sérüléssel, m: 8,5 cm / cca 1914-18 China ware I. World war cup with the portrait of a decorated Franz Joseph, not marked, with small damage, height: 8,5 cm
12276.

6 000 HUF
1916 I. világháborús hadi kölcsön jegyzéséért adott elismerő oklevél Lovrin jegyzőjének. Teleszky János pénzügyminiszter saját kezű aláírásával 68x54 cm
12277.

5 000 HUF
II. világháborús német távcső tok, övtáska. Vászon és bőr. Sérült. 18x15 cm / World War II. binocular holder. Damaged 18x15 cm
12278.

1 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF