Art, antiquities

Number of items: 34

Antik tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. XIX. sz. közepe. Mesterjegyes. / Antique limestone pipe with antique silver onlay. Hallmarked, with makers mark. 8,5x8,5 cm
11102.

Antik tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. XIX. sz. közepe. Mesterjegyes. / Antique limestone pipe with antique silver onlay. Hallmarked, with maker's mark. 8,5x8,5 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
Pospisil J. signáló gyógyszerész készüléke, 26×15×5 cm
11103.

"Pospisil J. signáló gyógyszerész készüléke", 26×15×5 cm

22 000 HUF
59,46
64,71
11104.

65 000 HUF
175,68
191,18
Kínai, hímzett selyem falikép, kézzel festett, jelzett. / Chinese embroidered silk picture. Signed. 44x90 cm
11105.

18 000 HUF
48,65
52,94
1950 Fém dombornyomott szovjet címer, jó állapotban, 17,5×16,5 cm / Soviet coat of arms, metal, in good condition
11106.

11 000 HUF
29,73
32,35
1929 Puch motorsport győztes díszes versenykupa, Generalsieger, Puch-Sternfahrt, 19. u. 20. V. 1929 gravírozott felirattal, fém, kopásnyomokkal, talpán horpadással, m: 35,5 cm, d: 15 cm / 1929 Puch motor racing winners cup, with Generalsieger, Puch-Sternfahrt, 19. u. 20. V. 1929 engraved, metal, with a dent on the rim below, height: 35,5 cm, d: 15 cm
11107.

1929 Puch motorsport győztes díszes versenykupa, "Generalsieger, Puch-Sternfahrt, 19. u. 20. V. 1929" gravírozott felirattal, fém, kopásnyomokkal, talpán horpadással, m: 35,5 cm, d: 15 cm / 1929 Puch motor racing winner's cup, with "Generalsieger, Puch-Sternfahrt, 19. u. 20. V. 1929" engraved, metal, with a dent on the rim below, height: 35,5 cm, d: 15 cm

8 000 HUF
1929 Osztrák autó- v. motorsport art-deco kupa, Qualitätsfahrt rund um Wien 1929 gravírozott felirattal, fém, kopásnyomokkal, m: 28 cm, d: 11 cm / 1929 Austria, Vienna auto or motor racing art deco cup, with Qualitätsfahrt rund um Wien 1929 description engraved, metal, with some surface wear, height: 28 cm, d: 11 cm
11108.

1929 Osztrák autó- v. motorsport art-deco kupa, "Qualitätsfahrt rund um Wien 1929" gravírozott felirattal, fém, kopásnyomokkal, m: 28 cm, d: 11 cm / 1929 Austria, Vienna auto or motor racing art deco cup, with "Qualitätsfahrt rund um Wien 1929" description engraved, metal, with some surface wear, height: 28 cm, d: 11 cm

8 000 HUF
1955 Orion 820A nagyméretű csúcs-szuper rádió. Kívül belül igényesen restaurált, akár napi használatra is alkalmas. / Vintage radio fully restored, works well. 65x42x28 cm
11109.

70 000 HUF
189,19
205,88
Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm
11110.

9 000 HUF
24,32
26,47
Was wollen wir kochen? Főzős, szakácsos társasjáték cca 1900. Litografált kártyákkal, címkékkel, leírással. Jó állapotban / Cooking board game with litho cards. Seems complete.
11111.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF