16 000 HUF
Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux '81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux '81). Artist' proof e.a. Framed, 34x46 cm.