Ex libris - small-graphics

Number of items: 4

Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×5 cm. Beragasztva Walther Gensel: Constantin Meunier c. német ny. könyvébe. Kozma Lajos szecessziós ex librisének alatt ceruzás bejegyzéssel. Fleiner Jánosnak adta: 1909. aug 15. Kozma később, 1910 körül készített ex-librist Fleiner Jánosnak. Könyv gerince és borítója sérült, az ex-librisen apró foltok.
10200.

Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×5 cm. Beragasztva Walther Gensel: Constantin Meunier c. német ny. könyvébe. Kozma Lajos szecessziós ex librisének alatt ceruzás bejegyzéssel. "Fleiner Jánosnak adta: 1909. aug 15." Kozma később, 1910 körül készített ex-librist Fleiner Jánosnak. Könyv gerince és borítója sérült, az ex-librisen apró foltok.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
57,31
68,03
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
10201.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Kass János (1927-2010): Ex Libris Halbrohr Gábor. 2 db, két különböző rézkarchoz használt nyomódúc 12,5x7 cm
10202.

Available for bidding
14 000 HUF
40,11
47,62
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap 1938. Színes linó, saját kézírással, 15×10,5 cm
10203.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November
Items 1-852: Live auction!  All other items: online auction

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.