30554.
34. Closed major auction
Sports awards and sports commemorative medals
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" jelzett Ag plakett márványtalpon, "ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG 1932" gravírozással, hátlapon erősen kopott "LUDVIG ÉREMVERŐ" gyártói matricával (plakett: 55x24mm) T:2