15010.
34. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Somogyi Helikon. A somogymegyei származású, vagy Somogyban több-kevesebb ideig lakó, vagy legalábbis Somoggyal kapcsolatban működő költők, írók és művészek lexikona. Szerk.: Hortobágyi Ágost. Kaposvár, 1928., Szerzői kiadás, (Merkur-nyomda), 244 p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon hiánnyal, kopott borítóval, egyébként jó állapotban.