15228.
34. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
[Wunderlich, Karl Reinhold August (1815-1877)]: Wunderlich A. C.: A test hőmérsékletének viszonya betegségekben. Ford.: Id. Purjesz Zsigmond. Szövegközti 38 fametszettel és 7 kihajtható táblával illusztrált kötet. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára. XVI. köt. Pest, 1871., Athenaeum, III+5+391 p.+VII t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, hiányzó szennylapokkal.