Books: Law

Number of items: 2

Code de Commerce. Handlungs-Gesetzbuch. Nach der offiziellen Ausgabe aus dem Französischen übersetz von Daniels. [Juristen Heinrich Gottfried Wilhelm Daniels (1754-1827.)] Substituten des kaiserlichen General-Procuratos bey dem Cassation-hofe zu Paris. Köln, 1808., Reilischen Buchhandlung, 2+334 p. Német, francia bilingvis kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen és az egyik táblán kis sérüléssel./ Half-leather-binding, with worn cover, and little bit damaged spine. In German and French language.
15055.

18 000 HUF
52,33
62,07
Somssich [Pál], Paul von: Das legitime Recht Ungarns und seines Königs. Wien, 1850. Jasper, Hügel & Manz (Druck von Jos. Reck & Sohn).159 p. A szerző mérsékelt konzervatív politikus, Széchenyi követője volt. Később a kiegyezés lelkes híve, majd a Deák párt képviselője lett. Művében az udvar abszolutisztikus törekvéseivel szemben az ország történeti joga védelmében szólal meg. Kiadói papírkötésben.
15056.

3 000 HUF
8,72
10,34
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Payment deadline: 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.