Books: Hunting

Number of items: 5

15200.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
401,15
476,19
Minimum bid:
140 000 HUF
Refresh
15201.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
68,03
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Fónagy József: A vizsla idomítása. Függeléke: A beteg ebek gyógykezelése. Bp., 1893., Athenaeum, 4+V+6-220 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal, de ezektől eltekintve szép állapotban.
15202.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
68,03
Minimum bid:
26 000 HUF
Refresh
1940 Vadászat - halászat. Weekend-turisztika. VIII. évf. 1-24 . Teljes évfolyam. Szerk.: Sz. Sándor Béla. Bp., Hubertus Országos Magyar Vadászati Védegylet-Országos Magyar Galamblövő Egylet-Magyar Tacskó-Tenyésztők Egyesülete-Neptun Sporthorgász Egyesület, 573-847 p. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egy lapot fordítva kötöttek be (573/574.), nyomdahibás lapokkal (üres oldalak, 772/773,776/777.) Ritka!
15203.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955., Művelt Nép, (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2 (1 db egyoldalas, 1 db kétoldalas illusztráció)+10 (9 db kétoldalas, 1 db egyoldalas fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. ifj. Tildy Zoltán fotóival illusztrált. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készített. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, illusztrált papír védőborítóban, névbejegyzéssel.  Megjelent 3000 példányban.
15204.

Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955., "Művelt Nép", (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2 (1 db egyoldalas, 1 db kétoldalas illusztráció)+10 (9 db kétoldalas, 1 db egyoldalas fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. ifj. Tildy Zoltán fotóival illusztrált. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készített. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, illusztrált papír védőborítóban, névbejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
40,82
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

34. Major auction
Viewing: From 26 October to 5 November
Items 1-852: Live auction!  All other items: online auction

Our office will be closed on November 9th!
Payment deadline: 20 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.