12601. 34. Closed major auction Poster
6 000 HUF
0 HUF
1980 Lokomotiv GT plakát, Pepita, Bp., Globus-ny.,kopott, a széleken szakadásokkal, a sarkain sérülésekkel, 67x93
Photo of the item taken by : karap_norbert