11941.
34. Closed major auction
Photo
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1907 Budapest, Pottok Sándor fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, datálva és sorszámozva, ez volt a műterem 10202-es sz. felvétele, felületi sérüléssel, 16,3x8,2 cm