Advertisement

Number of items: 52

cca 1920-1940 Aspirin tabletták, Bayer reklám nyomtatvány, 20x14 cm
12156.

2 000 HUF
A mi a tudásban az ABC. Az a konyhában a Franck-kávé!, Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, kissé foltos, 20x14 cm
12157.

"A mi a tudásban az ABC. Az a konyhában a Franck-kávé!", Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, kissé foltos, 20x14 cm

3 000 HUF
Kérjen Franck-ot a kávédaráló védjeggyel, Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, 20x14 cm
12158.

"Kérjen Franck-ot a kávédaráló védjeggyel", Franck Henrik és Fiai reklámnyomtatvány, Bp., Klösz-ny., szakadt, 20x14 cm

3 000 HUF
cca 1900-1910 Schember C. és Fiai cs. és kir. udvari hídmérleg és gépgyárosok./C. Schember & Söhne K.u.K. Hof-Bróückenwaagen und Maschinenfabrik. Bp., Schember C. és Fiai-ny., 183 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, magyar és német nyelvű áruminta katalógus. Egészvászon-kötés, nagycímerrel az elülső kötéstáblán, Halfer J.-kötés, kopott, foltos borítóval.
12159.

6 000 HUF
22
1930 Ingyen öngyújtó az Olleschau szivarkapapír és hüvely fogyasztóinak, falra akasztható, domború, celluloiddal fedett reklám, szép állapotban, 23,5×17,5 cm
12160.

18 000 HUF
48,65
52,94
Cubana bronzbarnítóval fájdalom nélkül barnul..., átlátszó reklámfólia, 19x28 cm
12161.

2 000 HUF
1941-1942 Linger Károly és Fiai Bútorgyár által kiállított számlák (2 db), csekkek (4 db) és levelezőlap, összesen: 7 db.
12162.

5 000 HUF
cca 1899 Walla József Mozaik és Cementáru Gyára árjegyzék és mintakönyv terracotta-gyártmányokról. Bp., én., Kellner és Mohrlüder-ny., 18 p. Magyar és német nyelven. Illusztrált papírkötésben, a hátsó borító belsején az 1896-os millenniumi kiállítás cement pavilonja, a hátoldal elején a cég Gizella út 38. sz gyárának képével.
12163.

2 000 HUF
1930 Modiano cigaretta, eredeti reklámterv, tus, papír, jó állapotban, 24×19 cm / Modiano cigarette advertising draft, ink on paper, in good condition, 24x19 cm
12164.

6 000 HUF
10
cca 1938 D. K. W. (Auto Union) magyar nyelvű képes reklámkiadványa, jó állapotban, 16p / DKW (Auto Union) Hungarian illustrated advertising brochure, in good condition, 16p
12165.

5 000 HUF
1938-1941 A Szövetkezeti Kirakat újság. VI. évf. 1-4. szám, VII. 1-3. sz. +Karácsony a Kirakatban. +Húsvét a Kirakatban. +Nyár 1940.+Karácsony 1940+Tavasz 1941+Húsvét a Kirakatban 1941+Nyár 1941+Ősz a Kirakatban. 1941+Tél a Kirakatban. Hangya Szövetkezet árukatalógus. Benne árjegyzékkel is. Fotóval, illusztrációkkal (közte: Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) munkájával, árumintákkal nagyon gazdagon illusztrált. Bp., Hungária-ny., kb. 100 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel,( a gerincen: A Szövetkezeti Kirakat újság, 1938-1941.)
12166.

1938-1941 A Szövetkezeti Kirakat újság. VI. évf. 1-4. szám, VII. 1-3. sz. +Karácsony a Kirakatban. +Húsvét a Kirakatban. +Nyár 1940.+Karácsony 1940+Tavasz 1941+Húsvét a Kirakatban 1941+Nyár 1941+Ősz a Kirakatban. 1941+Tél a Kirakatban. Hangya Szövetkezet árukatalógus. Benne árjegyzékkel is. Fotóval, illusztrációkkal (közte: Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) munkájával, árumintákkal nagyon gazdagon illusztrált. Bp., Hungária-ny., kb. 100 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel,( a gerincen: "A Szövetkezeti Kirakat újság, 1938-1941.)

40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1920-1930 Dreher Bak Sör, Bp., Magyar és Kämpfner Litográfia, nagyméretű karton, litografált reklámtábla, 15,5x47 cm
12167.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF