Advertisement

Number of items: 52

Cacao City, Mocca, Holland, reklám nyomtatvány, 13x8 cm
12132.

"Cacao City, Mocca, Holland", reklám nyomtatvány, 13x8 cm

2 000 HUF
Ragyogó Indigó, reklám nyomtatvány, 15x11 cm
12133.

"Ragyogó Indigó", reklám nyomtatvány, 15x11 cm

2 000 HUF
1925 Nyugodtan alhatom, mert Kallós lakatok vannak az ajtókon, Kallós J. Gyula Fémárugyára, Bp., Weiss L. és F.-ny., jelzett a nyomaton, (WLF 1925), reklám nyomtatvány, 15x10 cm
12134.

1925 "Nyugodtan alhatom, mert Kallós lakatok vannak az ajtókon", Kallós J. Gyula Fémárugyára, Bp., Weiss L. és F.-ny., jelzett a nyomaton, (WLF 1925), reklám nyomtatvány, 15x10 cm

2 000 HUF
14 db Schuth Vilmos Villány, cs.. és kir. udvari szállító, boros címke, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 14 pcs
12135.

8 000 HUF
12 db Schuth Vilmos Villány, cs.. és kir. udvari szállító, boros címke, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 13 pcs
12136.

7 500 HUF
20,27
22,06
1934 Megütöttem... 33-ik magyar király osztálysorsjáték szórólapja
12137.

1934 "Megütöttem..." 33-ik magyar király osztálysorsjáték szórólapja

6 000 HUF
1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, Ex Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 8x13 cm
12138.

1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 8x13 cm

8 000 HUF
cca 1920 Amberg József (1890-1972?): Oskar Pischinger bonbon csomagoló papír terv, vegyes technika, karton, a hátoldalon pecséttel jelzett, Bp., Globus Nyomdás bélyegzéssel, 13x10 cm
12139.

5 000 HUF
1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, Ex Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 9,5x12 cm
12140.

1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 9,5x12 cm

8 000 HUF
cca 1920-1930 Végre meg van a Figaro! A legjobb gyomorerősítő likőr., Bp.,Gottschlig Ágoston Rt. Likőrkülönlegességek Gyára számolócédulája, egészen apró szakadással, 13x7 cm
12141.

cca 1920-1930 "Végre meg van a Figaro! A legjobb gyomorerősítő likőr.", Bp.,Gottschlig Ágoston Rt. Likőrkülönlegességek Gyára számolócédulája, egészen apró szakadással, 13x7 cm

1 400 HUF
Hajnalcsillag sajt, Camembert teljes zsíros, készíti Pécs, Neumann Sándor Tejgazdasági Vállalata, reklám címke, d: 6,5 cm
12142.

"Hajnalcsillag" sajt, Camembert teljes zsíros, készíti Pécs, Neumann Sándor Tejgazdasági Vállalata, reklám címke, d: 6,5 cm

1 400 HUF
cca 1910 Arad, Bing Ede Bortermelő és Nagykereskedő számolócédulája, Bp., Athenaeum Rt., egészen kis szakadással, 13x7 cm
12143.

2 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF