8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 9,5x12 cm